BIELA PANI

Darčekový box určený pre nežné pohlavie.

Skladom
Kód: 652
Značka: 3KORKY
€63,90
Kategória: DARČEKOVÉ SETY
Hmotnosť: 1.5 kg

OBSAH BALENIA:

Prosecco - Anna Blanc de Blancs Brut Reserva • Cuvée • brut • 11,5 % • 0,75 l 

Gianduja Block Almond Feulletine (30g) - Gianduja predstavuje dokonalé spojenie jemnej orechovej pasty s kvalitnou mliečnou čokoládou. Táto unikátna čokoládovo-oriešková pochúťka pochádzajúca z Talianska sa dodnes teší svojej neutíchajúcej popularite – a právom.

Mandle v mliečnej čokoláde so škoricou (200g) - 

Bonboniéra ChocoTube 05 (80g) - Zmes čokoládovo-smotanových ganache v bielej, mliečnej a horkej čokoláde. Vizuálny zážitok podtrhnutý explóziou chutí koncetrovanej v tenkej škrupine čokolády. Každý produkt je samostatne balený v praktickom plastovom tubuse.

Vonná sviečka - zlatá vonná sviečka v skle. Rozmer: 5x6cm

Včelí peľ (100g) - Kávovú lyžičku peľu nasypte do pohára a prilejte malé množstvo vody. Po navlhnutí granuliek rozmiešajte na hustú kašu. Potom pridajte menšie množstvo medu a po zamiešaní možete užívať. Tento výrobok je vyhodnotený ako alergén, pred jeho použitím so svojim ošetrujúcim lekárom.

Pastovaný med s propolisom (250g) - Zloženie: Med kvetový pastovaný 99%, propolis 1%. Propolis môže vyvolať alergické reakcie, preto sa pred jeho použitím poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom.

Mydlo s materskou kašičkou (95g) - Luxusné mydlo vhodné i na problémovú pleť.

Gianduja Block Hazelnut Forest Fruit (30g) - Gianduja predstavuje dokonalé spojenie jemnej orechovej pasty s kvalitnou mliečnou čokoládou. Táto unikátna čokoládovo-oriešková pochúťka pochádzajúca z Talianska sa dodnes teší svojej neutíchajúcej popularite – a právom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vaše skúsenosti