HVIEZDNA ZOSTAVA

Darčekový kôš s výberovými špecialiami.

Skladom
Kód: 646
Značka: 3KORKY
€54,90
Kategória: DARČEKOVÉ SETY
Hmotnosť: 1.5 kg

OBSAH BALENIA:

Víno - Celeste Crianza • Tempranillo • suché • 2015 • 14,5 % • 0,75 l

Kačacia paštéta s kačacími údenými prsiami (150g) - Kačacie prsia na niekoľko dní naložíme do soľného nálevu, potom je citlivo zaudíme, pridáme k nim zvyšok mäsa z kačice, husacia pečeň, vyškvarenej kačacie sadlo, cesnak - a paštéta s jedinečnou chuťou je na svete! Skvele doplní ťažšie červené vína a bylinné destiláty. Zloženie: kačacie mäso min. 30% (CZ), údené kačacie prsia min. 22% (CZ), kačacia pečeň min. 22% (CZ), bravčová masť (CZ), kačací tuk (CZ), jedlá soľ, prírodná vláknina, český cesnak, čierne korenie.

Králičia paštéta s tymiánom (150g) - Králik s tymiánom opitý Rizlingom rýnskym. Aj takto by sme mohli popísať králičie paštétu, v ktorej sa spája práca moravských vinárov a českých farmárov. Králičie mäso je výborná a zdravá surovina, ktorá dnes na našich stoloch bohužiaľ chýba. Aj toto je cesta, ako navrátiť králičie mäso späť do denného jedálnička.

Bomboniera ganache (80g) - Vizuálny zážitok podtrhnutý explóziou chutí koncetrovanej v tenkej škrupine čokolády. Zmes čokoládovo-smotanových ganache v bielej, mliečnej a horkej čokoláde. Každý produkt je samostatne balený v praktickom plastovom tubuse.

Lieskovo-oriešková gianduja so zmesou sušeného lesného ovocia v mliečnej čokoláde (30g) - Gianduja predstavuje dokonalé spojenie jemnej orechovej pasty s kvalitnou mliečnou čokoládou. Táto unikátna čokoládovo-oriešková pochúťka pochádzajúca z Talianska sa dodnes teší svojej neutíchajúcej popularite – a právom. 

Mandľová gianduja s francúzskou palacinkou v mliečnej čokoláde (30g) Gianduja predstavuje dokonalé spojenie jemnej orechovej pasty s kvalitnou mliečnou čokoládou. Táto unikátna čokoládovo-oriešková pochúťka pochádzajúca z Talianska sa dodnes teší svojej neutíchajúcej popularite – a právom. 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vaše skúsenosti