Borgo SanLeo Prosecco DOC BRUT

Má vynikajúcu a živú penu, po ktorej nasleduje jemná, perzistentná a príjemne živá perleť. Farba je jemná slamovo žltá sprevádzaná brilantnými odleskami.

Vôňa ponúka úprimnosť a intenzitu sprevádzanú veľkou jemnosťou a harmóniou. Je svieža, mladá, s jemnou ovocnou a aromatickou vôňou, jemne kvetinová.

Chuť je jemná a so správnou sviežosťou, s vynikajúcou rovnováhou, dobrou intenzitou a perzistentným, veľmi príjemným konečným vnemom, ktorý v ľahkom mandľovom tóne pripomína pôvodné hrozno. Odporúčame podávať pri teplote 6°-8°C.

Alkohol: 11,0 %

Objem: 0,75 l

Položka bola vypredaná…
Momentálne nedostupné
Kód: 2152
Značka: Borgo SanLeo
€6,90
Kategória: PROSECCO & ŠUMIVÉ NÁPOJE
Hmotnosť: 1.5 kg
KRAJINA: ITA
CUKORNATOSŤ: brut
ALKOHOL: 11,0 %
DRUH: Šumivé víno
Položka bola vypredaná…

Borgo SanLeo je značka, ktorá predstavuje jednu z najvýznamnejších talianskych vinárskych oblastí a ponúka široký výber najznámejších talianskych vín. Borgo SanLeo vám umožní vyskúšať jedinečnosť talianskych vín, od Friuli až po Sicíliu.

Značka je veľkou osobnosťou vo svojich vinohradníckych charakteristikách, ale aj vo svojich imidžových prvkoch. Nový moderný a zásadný obal, ktorý zodpovedá novému spôsobu prezentácie v profesionálnom cateringu a citlivosti mladého spotrebiteľa, otvoreného novinkám, no vždy hľadajúceho maximálnu istotu z hľadiska pôvodu produktu. Zvýrazňuje sa tak príjemnosť a vyváženosť týchto vín, záruka ich teritoriálneho pôvodu, všestrannosť sortimentu, ktorý je vhodný na sprevádzanie návrhov vyspelej reštaurácie, od tradičných jedál až po mladú a kreatívnu kuchyňu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti