Darčeková krabička "Chuť Škótska"

Darčeková drevená krabička, ktorej obsahom je 12 ročná single malt škótska whisky, ktorú si môžete vychutnať z dizajnovo brúsených sklenených pohárikov. V darčekovom boxe tiež nájdete aj nerezovú náprsnú fľašku, ktorou očaríte priateľov na horskej turistike pri ochutnávaní tých najlepších destilátov. Do ruksaku sa tiež hodí aj kvalitná 56% tmavá čokoláda s chuťou pistácií.

Po ochutnaní a vyprázdnení všetkých dobrôt si drevený box môžete nechať na dekoráciu alebo ho využiť ako pomôcku do garáže, záhrady alebo komory. Drevený box nám môžete poslať aj späť a my Vám pri ďalšom nákupe odrátame 5 €.

Skladom
Kód: 2017
Značka: 3KORKY
€56
Kategória: DARČEKOVÉ KOŠE A BALÍČKY
Hmotnosť: 4 kg
darekovy kos so skotskou 12 rocnou whisky glenfiddich brusenymi poharikmi cokoladou 56% s prichutou pistacii a naprsnou flaskou 2
Novinka Tip

V darčekovom drevenom boxe nájdete:

Glenfiddich - Priekopník prestížnej single malt kategórie škótskej whisky, Glenfiddich 12-ročná, sa dnes teší obľube ľudí na celom svete ako žiadna iná single malt whisky. Originálna jednosladová Glenfiddich whisky zreje najmenej 12 rokov v amerických a európskych dubových sudoch. Kvalita týchto sudov je výnimočná, pretože všetky sú individuálne zostavované skúseným tímom, ktorý zabezpečuje aby ich whisky mala elegantne zaoblenú chuť s tónmi čerstvej hrušky a subtílneho duba. Objem: 0,7 l, Alkohol: 40 %,

Poháre na whisky - sklenené brúsené poháriky 210 ml na whisky, vhodné do umývačky riadu. (2 ks),

Náprsná fľaša (butylka) - je vyrobená z nerez ocele. Objem: 100 ml,

Čokoláda - 56% BIO tmavá čokoláda z Ugandy so slanými pistáciami. Striedanie tónov tmavej čokolády a pražených pistácií necháva priestor na jemné šteklenie v spodnej časti chuťových pohárikov, pretože sa dostávajú do kontaktu so solou z pistácií. Doprajte si vzrušujúci zážitok pre mlsné jazýčky. Hmotnosť: 85 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu

Vaše skúsenosti